• Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon

En yeni yazılar..

SEARCH BY TAGS: 

Henüz etiket yok.

Bride2Be "Nişan Hazırlıkları 2"


Bir önceki yazımda sizlere nişan hikayemizden bahsetmiştim. Şimdi yine gelelim o karlı nişan günümüzün hazırlıklarına.Dağıtılacak hediyeler benim çok önem verdiğim bir başka konuydu özellikle kalıcı olmasını çok istiyordum.O yüzden de herkesi mutlu eden baktıkça güzelleşen çiçekler benim için çok güzel bir tercih oldu.Çiçeklerde ilişkiler gibi değil mi zaten baktıkça güzelleşir ilgilendikçe yaşar :) Felsefe yapmasam olmazdı :) Bu yazımı okuyan arkadaşlarım şuan şok içinde esininde romantik bir tarafı vardır diyor duyar gibiyim gelelim hediyelerime hazırlıklarına..

SUKULENT

Kısa ve anlaşılır bir tanım olarak “dikensiz kaktüsler” olarak anılırlar.Bakması çok kolaydır.Çok sulamanız gerekmez.Neye benziyor diye düşünüyorsanız;

Bu minik kaktüsleri nerede bulurum sorularına cevabım ise, her çiçekçide var ama o zaman maliyetiniz biraz yüksek olabilir size tavsiyem İBB fidanlıkları olacaktır.Ben Alibeyköy'de ki Bahçe Market'ten aldım. Gelelim süslenmesine.Malzemelerimi tahmin edebileceğiniz gibi Eminönü'nden temin ettim. Hasır çuval bezi,doğal ip,kürdan..

Sonuca gelirsek ;

Kürdanlara yaptığım etiketlerimi sıcak silikon tabancası yardımıyla yapıştırdım. Etiketlerimi Rhonna uygulmasında yaptım.

Umarım beğenmişsinizdir. Yapımı çok kolay ve zevkli hemde kalıcı bir nişan hediyesi :)

KURABİYE

İkinci nişan hediyem ise şeker hamuru kurabiyeleri idi.Bu sıralar baya popüler bir orjinalliği yok diye düşünüyorsanız benim fikrim belki dikkatinizi çekebilir çünkü tek taş tüm genç kızların tutkusudur!!

Ünlü düşünür Beyonce'un da dediği gibi If you like it then you should have put a ring on it! Biz bekar erkeklerimize böyle bir mesaj verdik :) Etiketini yine Rhonna uygulamasında yaptım. Afiyet olsun All the single and non-single ladies!!!

PAKETLEME

Tüm bu hediyelerimizi insanlar elindemi taşısın olmaz öyle diye düşünerek birer de poşet temin ettim.Onları da Eminönü'nde bulabilirsiniz. Yani esin illa bizi Eminönü'ne göndereceksin diye duyar gibiyim.Gidin bir de balık ekmek yersiniz.Bence İstanbul'un en güzel yeri tarihi yarımada kısmı zaten :) Kurukahveci Mehmet Efendi'den yükselen taze kahve kokusu eşliğinde ki alışverişinizde size kolay gelsin :)

Bu karton poşetlerin her rengini bulmanız mümkün :) İyi günler..

#engagement #bridetobe #nişan #kendinyap

© 2017 by Esin Çayır

esincayir.com'da geziyazısından, kendinyap projelerine , gelin olurken bilmeniz gerekenlerden en son moda trendlerine kadar her istediginizi 
bulabilirsiniz.

İstanbul / TÜRKİYE