• Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon

En yeni yazılar..

SEARCH BY TAGS: 

Henüz etiket yok.

Sevgililer Günü Sorunsalı


Başta söyleyeyim bu yazı romantikler için uygun değildir! Sonra bizi neden uyarmadın olmasın :) Arkadaşlarım bu içeriğin başlığını gördüğü zaman büyük ihtimal şoka girecekler. Neden derseniz ben ‘pek’ romantik bir insan modeli değilim.Doğruya doğru hiç romantik değilim :) 4 sene inşaat mühendisliği okudum belki ondandır,belki tamamen genetik bilemiyorum :)

Sevgi gösterileri bana çok yapmacık geliyor.Sevmek değil sevmenin gösterişini yapmak.. Sessiz derinden iki kişinin arasında kalması gereken şeyler artık popülarite malzemesi oluyor. Yani herkes güzel şeyler duymaktan hoşlanır.Hiç görmedim ayy bu ne şimdi diyenini ama gösterişe bağlayınca ben ayy bu ne şimdi derim:)

Onlardan biri de sevgililer günü.. Kapitalizimin oyunu bunlar arkadaşlar oyuna gelmeeyin :) Şu an bana sinir olmuş bir kitle olabilir ama bunlar benim fikirlerim :) Sevgililer gününe inanmıyorum. Hediye almayı bir güne sıkıştırmak çok mantıksız . Her gün sevginizi gösterebilirsiniz bence hiiç sakıncası yok:)

Hem beklenmedik anda gelen hediye daha mutlu etmiyor mu sizi ? Anlaşmıştık birbirimize yalan söylemek yoktu :)

Ee bize nee kattı şimdi bu yazı demeyin hemen asıl konumuza dönüyorum. Madem böyle bir gün var ve baya mahalle baskısı da mevcut o zaman bizde

kendimize göre kutlayalım .

Mesela büyük pahalı hediyeler yerine güzel mis kokulu çiçekler , ya da daha makbule geçicek en azından yenebilir meyve sepetleri? Şimdi sevgililer gününe inanmıyorum evet ama meyve sepeti diye de bir gerçek var arkadaşlar :)

Hadi çiçek çok klişe dediniz o zaman size başka bir fikir veriyim. Gece pinterestte gezerken sevgililer günü kartlarına rastladım. Aşşırı beğendiğim bir kaç kartı sizlerle paylaşmak istiyorum.Ben benimkini seçtim bile :) O instagramda.. :)

Bu kartları nerden bulcam şimdi diye düşünmüyoruz di mi? Tabi ki kendimiz yapabiliriz. Fotograf kağıdına çıktı alabilirsiniz ve ya direk kendiniz yazabilirsiniz.

Kartlar çok orijinaller,abartıdan uzaklar , hem de sevgiyi derinlemesine gösteriyorlar :)

Kolay gelsiiin !!

#sevgililergünü #hediye #kendinyap #kart #sevgililergünükartı

© 2017 by Esin Çayır

esincayir.com'da geziyazısından, kendinyap projelerine , gelin olurken bilmeniz gerekenlerden en son moda trendlerine kadar her istediginizi 
bulabilirsiniz.

İstanbul / TÜRKİYE