• Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon

En yeni yazılar..

SEARCH BY TAGS: 

Henüz etiket yok.

Diş Beyazlatma Yöntemleri


Merhaba Sağlıklı beyaz dişler bence olmazsa olmazımız. Her gün dişlerimizi fırçalamamıza rağmen çay, kahve gibi etmenlerden dolayı maalesef dişler sararabiliyor. Sigarayı saymadım çünkü onu kullanmayın zaten :)Çünkü sigaranın en zararsız yönü dişleri sarartması olabilir.

Ben bir kaç yıl önce diş beyazlatma yöntemlerini çok araştırmıştım. Diş hekimine gitmeden kalıcı çözüm alınamayacağını düşünüyordum kii. Karşıma mikemmel diş beyazlatma bantları 3D Crest WhiteStrips çıktı. Bakın bu Gratislerde, Watsonlarda satılan diş beyazlatma bantlarıyla alakası yok ve ya diş beyazlattığı iddia edilen diş macunlarıyla.. Gerçekten bembeyaz dişler elde ediyorsunuz.

Kullanım sürenizce çay, kahve, kola gibi renkli içecekler içmemeniz gerekiyor. Her akşam dişleri fırçaladıktan sonra alt-üst dişlere yapıştırıp yarım saat bekletiyoruz. Hem kolay hem kesin hem de uygun fiyatla bembeyaz dişlere sahip olabiliyorsunuz. Ben kendi internet sitesinden satın almıştım. Linkini buraya bırakıyorum. İnternetten almak istemiyorsanız Nişantaşın da ki Pop-Up Storeda da satışı var.

http://crestwhiteturkiye.com/

Pop-Up Store'un adresi: Teşvikiye, Maçka Cd. 37/C, 34365 Şişli/İstanbul Ben diş macunu olarak da Crest marka diş macunu kullanıyorum. Oda dişlerin beyaz kalması konusunda destekleyici.

#crestwhitestrips #crest #dişbeyaztlatma #beyazdişler #sağlık #sağlıklıyaşam

© 2017 by Esin Çayır

esincayir.com'da geziyazısından, kendinyap projelerine , gelin olurken bilmeniz gerekenlerden en son moda trendlerine kadar her istediginizi 
bulabilirsiniz.

İstanbul / TÜRKİYE