• Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon

En yeni yazılar..

SEARCH BY TAGS: 

Henüz etiket yok.

Trendi Yakala "Sepet Çanta"


Güneş ,yaz aksesuarlarını çağırıyor..

2017 yazının top parçalarından biri kesinlikle hasır sepet çantalar. Şimdiden tatil bavullarımızda yerlerini almaya hazırlar bence.!!

İster kahvaltıya giderken, ister havuz kenarında uzanmak için, isterse alışverişe giderken yanınıza hasır sepet çanta alabilirsiniz, tüm durumlar için uygun bir stil seçeneğidir.

Ünlü markalar mükemmel tasarımları ile bizleri büyülerken , Zara, Mango vb mağazalarda bu çantalardan tektük görebiliyoruz. Henüz çok fazla çeşit üretmiş değiller. Oysho ,Yargıcı ,Mango vb markaların online sitelerinde sepet çanta yazarsanız ürünlere ulaşabilirsiniz.

Ben davetçokelbisemyok adlı siteden alabilceğinizin haberini vermek istiyorum. Diğer alternatifler ise Ebay , Aliexpress gibi gözüküyor. İnternet alışverişi yerine vintage mağazalarda da bu güzellikleri bulabiliriz diye umuyorum. Biraz araştırmacı olmamız gerekicek .

Bir başka seçenek ise kendiniz yapmanız :) Eğer ben istediğimin sepetlerden bulabilirsem size en yakın zamanda bir kendin yap projesiyle bu konu da geri döneceğim.

#tren #sepetçanta #hasırçantaa #basketbag #summerfashion #fashion #summerbag #moda #Modaikonu #ebay #aliexpress

© 2017 by Esin Çayır

esincayir.com'da geziyazısından, kendinyap projelerine , gelin olurken bilmeniz gerekenlerden en son moda trendlerine kadar her istediginizi 
bulabilirsiniz.

İstanbul / TÜRKİYE