• Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon

En yeni yazılar..

SEARCH BY TAGS: 

Henüz etiket yok.

Tasarım Tabaklar


Merhabaa çeyizing devam mı kızlar?

Bu arada erkek takipçilerimden sürekli bize niye yazı yok tepkileri alıyorum. Araştırma aşamasındayım sevgili nişşşşşanlımdan bu konuda destek alacağım. 😅

Şu sıralar el boyaması tabaklar özellikle dikkatimi çekiyor. Bu yüzden Kapadokya'dan iki kutu çeyiz taşımış olabilirim... 🙄

Ben koli taşımak istemiyorum diyenlere bazıı internet sitelerinden seçtiğim tabakları sizlerle paylaşmak istedimm. Kargocu abiler sağolsun ne diyelim 😬😂 Online Alışveriş yokken bu ülke ekonomisi nasıl dönüyordu gerçekten ?

www.zet.com adressine girerseniz bir çok tasarım ürün ile karşılaşacaksınız. Ben tabak kısmında bunları pek bi beğendim..

Zet.com ürünlerin çook daha fazlasını barındırıyor..

Bir diğer rastladığım site ise dekorazon.com, çok çok beğendim tabak olmadı açıkçası daha çok fabrikasyon tabaklar var.

Ama beğendiklerimden birkaçı..

Komikkli mottolu tabak arıyorsanız sizee https://mojabuka.sopsy.com tavsiye ederiim..

Şu ikisi favorim olduu!!! Kesinlikle almam lazım dolaplarda tabaklardan başka bişeye yer kalmayacak sanırım. Bu konuda kendimi durdurmaya çalışssam da genelde pek başarılı olamıyorum. Neyseki genelde 2-2 alıyorum tabakları 6'lı 12'li set yapmıyorsam noolmuş eeey büyüklerim.?? Mecburmuyuz aynı aynı tabaklarda yemek yemeğee?? (şaka yapıyorum tabii ki canlar sizlerde haklısınız)

Instagramdan da takip ettiğim secdus is the bestt!!! Tabaklarının hepsine bayılıyorum. Çeyizimde tabiki bir kaç eseri olacak.. Instagramda onu secdus adı ile bulabilirsiniz. Mükemmel fotograflar çekiyor. Sizi hayaller alemine götüreceği kesin..

İsterseniz online sitesinden sipariiş verebilirsiniz. Kendi dükkanı Kadıköyde bulunuyor. Ben açıkçası gidip almayı düşünüyorum. O düşler ülkesi gibi olan dükkanını çok merak ediyorum..

Yok ben lüks düşkünüyüm diyorsanızz. Karşınızda Mckenzie-Childs.. Her ürünü el yapımı ve tek olmakla beraber mükemmel tasarımlara sahip. Yalnız sizlerde benim gibi aşırı sakarsanız. Almaya korkabilirsiniz. Çünkü o tabakları kırarsam çok üzzülürüm.

Beymen mağazalarında ve kendi mağazalarında satışları mevcut.. Online alışveriş için ise .. http://shop.auradekorasyon.com bu adreste sizleri bekliyorlar.

E Instagram ne güne duruyor? Takip etttiğim birkaç tasarım tabak sayfası ise.

Porselano

Tasarımlarını gerçekten beğenerek takip ediyorum. Henüz alışveriş yapmadım. Ama yapmayı düşünüyorum.

Mecbur online alışveriş yapacağız çünkü mağazaları Bursadaymış.. Bursa'da oturan takipçiklerime duyuru gidip baksanızaa??

Somehomeistanbul ise yine instagramda rastladığım bir butik..

Renkleri azaltılmış, sade severlere hitap ediyor..

http://somehomeistanbul.com internet sitesinden ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Sizler ve (ben kendim) için seçtiğim tabaklar iseee

Katzee isee bayılarak takip ettiğim bir başka porselen tabak markası!! Ya tabaklara daha fazla bakmasam iyi olucak sanırım. Yoksa eve mutfaga falan sığamayacağım.

Neyse şimdilik sizlere tavsiyelerim bu yönde zaten aldığım tabak çanak vs insta-storylerimde paylaşıyorum. Ordan takipte kalmaya devam ..

Hatırlatma canım misafirlerim bana geldiğinizdee deli kızın çeyiziyle karşılaşacaksınız umarım bu konuda çok şaşırmazsınızzz.

#tasarımtabak #seramik #seramiktabak #elyapımı #elyapımıtabak #tabakboyama #katzee #somehomeistanbul #paşabahçe #mudo #secdus #zetcom #moda #çeyizing #çeyiz

© 2017 by Esin Çayır

esincayir.com'da geziyazısından, kendinyap projelerine , gelin olurken bilmeniz gerekenlerden en son moda trendlerine kadar her istediginizi 
bulabilirsiniz.

İstanbul / TÜRKİYE