• Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon

En yeni yazılar..

SEARCH BY TAGS: 

Henüz etiket yok.

DoItYourself " Kontras Kollu Kot Ceket "


Merhaba!!

Kendin yap bölümün de son trendleri yakalamaya devam ediyoruz. Zara'nın son model Kot-Örgü karışımı ceketi tabiki bizimde dikkatimizi çekti ve niye yapmayalım ki! dedikk.

Hali hazırda evde olan kot ceketin kollarını isterseniz terzide isterseniz kendiniz kesip çıkartıyorsunuz.

Ceketin üstündeki patchler'in hepsi Eminönün'den . Patchleri ceketin üstüne dikerek farklı bir tarz elde etmiş olursunuz. Hemde tam sizi yansıtacak bir modaa.

Renk kombini tamamen size kalmış. Orjinalinde kullanılan renkler bu şekilde..

Kolları örgü yapmak için biz bu yünleri tercih ettik. İsterseniz evde artık kalmış yünlerinizi kullanabilirsiniz. İlla satın almanız gerekmez hem evdeki yünleri değerlendirmiş olursunuz..

Kolun başlangıcını lastik (iki düz - iki ters) örerseniz kollar sünmez ve daha toplu bir görüntü verir. Lastik kısmının genişliği tamamen size kalmış bilek boyunuza göre ayarlayın bence.. Sonrası bi süre düz istediğiniz de ters örerek şekillendirebilirsiniz. Sonlandırırken yine düz örmeye devam edin.

Kol boyunuzun ölçüsüne göre ördükten sonra sabitlemek için isterseniz yine terziye götürün. Hem daha sağlıklı ve kullanışlı olur. Kendiniz dikmek isterseniz sizlere yorgan iğnesi ile dikmenizi tavsiye ederim.

En son aşama isee püskülleri eklemek. Püskülleri de ekledik mi maliyeti minimumda size özel moda gelsiiin.

Kolay gelsin kızlar. Ceketin zarada ki fiyatı 349.95 tl.

Siz evdeki ceketiniz ve iki üç yün ileee bu paraları atlayıp hoop modaya sahipsiniz.

#kotceket #zarakotceket #kendinyapprojesi #kendinyap #diy #doityourself #denim #kontraskolludenimceket #denimceket #denimmoda #sokakmodası #fashion #autumnfashion #zara

© 2017 by Esin Çayır

esincayir.com'da geziyazısından, kendinyap projelerine , gelin olurken bilmeniz gerekenlerden en son moda trendlerine kadar her istediginizi 
bulabilirsiniz.

İstanbul / TÜRKİYE