• Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon

En yeni yazılar..

SEARCH BY TAGS: 

Henüz etiket yok.

BrideToBe “ Gelinlik Seçerken Bilmeniz Gerekenler  ”


Merhaba yeni gelin kardeşlerim. 👰🏽

Buuu zorlu ama bir o kadar da eğlenceli dönemimizde tabiki hep birbirimize destek olmalıyız. Henüz gelinliğimi seçmek için çook erken .. ı know🙄

Ama ben zaten geçen sene yolda yürürken mağazanın camında görüp aşıık olduğum gelinlği asla unutamıyoruuum.(benim olacak demiştim.)

O cepte kalsın ama hiç gezmeden olur mu? Olmamalıı bu dönemi tadını çıkara çıkara yaşamak istiyorum. O yüzden kendime bir harita oluşturdum.

İlk adresim canım nedimelerim ile birlikte Suadiye Wedding House oldu..

Çocukluğumdan beri gelinleri hep birer masal prensesi gibi gördüğüm için bana nasıl bi gelinlik düşünüyorsun dendiğinde kabarık işli parıl-parıl istiyorum derim.

Oraya gittiğimde de aynen böyle söyledim.

  • Yalnız gitmeden önce randevu almanız gerekiyor. Ben gitmeden iki hafta önce randevumu almıştım.

Benimle ilgilenen Sema Hanım çok zarif ve kibardıı . Asla yorulmadan bana yardımcı oldu ve istediğim bütüüün gelinlikleri denedim.

Hattaa hiiiç düşünmediğim A kesim ve balık model gelinlik bile...

Tabiki herkes proporsiyonuna göre giyinmeli asıl o zaman parlarsınız bu yüzden tüm modellerden en az bir tane denemekte fayda var.

Ben kendimin , arkadaşlarımın ve Vakko ailesinin genel kararıı kesinlikle düşük omuz ve kabarık bi gelinlik seçmem noktasında birleştiii.

Bu arada bir tane uzun kollu bile denedim.. Çok bahsetmek istemiyorum. Herkesin tepkisi gitgitgit çıkar hemeeen oldu 😂

Bu şekilde bana yakışacak modeli netledik.

Sizlere tavsiyem gelinlik almadan önce tüm modelleri deneyin. Bana öyle dendi ki iyi ki dinlemişim aklımda kalcak model artık yok.

Şimdi yolumaa model belli ama işleri, dantelleri, parıltısı vsvs kaldı 😂

(yaniii herşeyi )🙈

Önümde uzuun bi zaman olduğu için ben Fatih, Bakırköy, Nişantaşı ve Kadıköy’ün altını üstüne getirmeyi düşünüyorum . 😂😂 Çünkü aklımda kalacağına göreyim deneyim gezeyim.

Senelerr önce bi tavsiye almıştım. Her zaman da aklımın bir köşesinde durur. Yapmadığına pişman olacağına yaptığın için pişman ol!! Gelinlikten konu nasıl buraya geldi inanın bilmiyorum 😂😂

Gelinlikli fotoğraflarımı seneye inşallah 15 Eylül’den sonra ben bunları denemiştim ama bunu aldım şeklinde bir yazı da sizlerle paylaşacağım ama o zamana kaadar sürpriz 🙈👰🏽

Araştırmalarım sonucunda hangi vücut tipine hangi model gelinlik gider bu tabloda.. yine de aklınızın bi köşesinde bulunsun denemeden bilemezsiniz..

Vakko wedding’den bahsetmişken Zorlu Center da ki mağazası daha büyük ve daha çok çeşit var. Aklınızda bulunsun bu haftasonu da bir arkadaşım için oradaydık.

Fiyat aralığı sorarsanız bize çalışanın söylediği 5 bin ilaaa 150 bin arası değişir 😂😂😂 evet büyük bir aralığa sahipler gerçektende.. sınıflandırmak gerekirse Vakko Couture 30-50 bin, Ünlü Tasarımcılar 100-150 bin ( Zuhair Murad, Elie Saab vb) arası ama illa özel dikim olsun amacında değilseniz . 5-10 bin arasında da çok güzel modeller bulursunuz.

Bu senenin trendi boğazlı gelinliklermiş. Ben boğazlı kazak bile giyemezken tabi ki gelinlikte hiç düşünmem. Amaaa zevkler renkler tartışılmaz.

Şimdilik araştırmalarım, öğrendiklerim ve fikirlerim bu yönde 2018 modelleri çıktıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğim.

xoxo😘

#gelinlik #gelinlikalırken #vücuttipi #weddingdress #vakkoweddinghouse #gelin #düğün #bridetobe #vakkowedding #vakko #cocuklukhayali #zuhairmurad #eliesaab

© 2017 by Esin Çayır

esincayir.com'da geziyazısından, kendinyap projelerine , gelin olurken bilmeniz gerekenlerden en son moda trendlerine kadar her istediginizi 
bulabilirsiniz.

İstanbul / TÜRKİYE