• Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon

En yeni yazılar..

SEARCH BY TAGS: 

Henüz etiket yok.

YılBaşı Süsleri Nereden Alınır?


Hellooo CıngılBeelss

Yılbaşı yazılarımla devam ediyorum. Ev, ağaç süslemek için uygun bir zaman var mıdır ? Ben bilemedim. Sanırım erken daha derken; ama Aralıkta geliyor yani diyorum. Tam bir ikizler karmaşasından sonraa hadi süslemeye baş la ya lıııım.

Ağacımı yıllaaar önce almıştım. Ama siz ağaç, süs ,peçete ,mum , obje arayışında iseniz size bu yazımda alabilceğiniz internet siteleri tavsiyeleri vereceğim ;

İkea.com

Boy boy ağaçlar mevcut 100 cm'den başlıyor 300 cm'e kadar ağaç bulabilirsiniz. Ağaçlara ulaşmak için buraya tıklayın.

Ağaçların fiyatları boyutlarına göre değişiyor. Tabi ki daha uyguna ağaç bulabilirsiniz. Buna eminim! Bunun için hepsiburada, gittigidiyor gibi siteleri inceleyebilirsiniz. Hatta zaman birazcık daha ilerlesin kırtasiyelere bile geliyor. Sanırım boyutları biraz minik oluyor ama iş görüüür.

partisepeti.com

Rengarenk ağaç süsleri ,ağaçlar , ev dekorasyonu için malzemeler bulabilirsiniz. Fiyatları da gayet uygundur. Gezmeye zamanınız yoksa online sipariş için birebir klasikleşmiş yeni yıl ürünlerinin hepsine erişebilirsiniz.

bake&more.com

iseee çook sevdiğim değişik ürünlere ulaşabildiğim bir internet sitesi. Farklı yılbaşı temaları bile yapmışlar.. Ağaç yok ama süs ,kağıt tabak , peçete , ışıklandırma araçları bulabilirsiniz.

beymen.com

Ağacınızın star parçalarını bulabilceğinize çok emin olduğum bir site. Tabiii masa ve eviniz içinde mükemmel ürünlere sahip.. Fiyatları azzcık pahalı..

Veee EuroFlora

Nişan hazırlıklarımdan hatırlarsınız, favori dekorasyon, organizasyon hazırlığı mağazamdır. Online sitesinden hiç alışveriş yapmadım ama sizler için link'i bırakıyorum. Benim tercihim gidip almak oluyor. Çünkü şu an oonlar çooktan heryeri yılbaşı konseptiyle süslemiştir. Yapay kardan tutun ağaç, süs ,masa örtüsü, ışıklandırma vs heerşeyi bulabilirsiniz.

H&M home

Mağazası benim bildiğim biir Mall Of İstanbul AVM de var baya büyük haliyle her istediğiiniz ürünü bulabileceğiniz onun dışında nerede var bilmiyorum.. Ama online mağazasından sipariş verebilirsiniz. Ben evim içinde büsürü güzel ürün aldım. Yılbaşı dekorasyonu içinde sizlere yine alışılmışın dışında cool ürünler sunuyor. Ben de çoğu ürününe ba yıl dıııııım... Seneye bu zamanlarda inşallah kendi evimii süslerken H&M Home'a baya saracağım sanırım.. Kısmet:D

Veeee son tavsiyem ise şıklığın temsilcisi crateandbarrel

.. Yeni yıl ürünleri de ev dekorasyon ürünleri gibi şık, zarif , mükemmelllll...

Yılbaşı yazılarımla geri gelicemm..

Daha hediye arayışımııız , menülerimiiz, pasta tariflerim vee ağaçlarımıza kendin yap süslerii yapacağız. Öyle kolay elimden kurtulamazsın 2018. Sonuçta beniiiim yılım olucaksın.(inanıyorum) Güzel bir başlangıç yapmak gerek.

#yılbaşı #yeniyıl #yılbaşısüsleri #yılbaşıağacı #yılbaşımasası #yılbaşıevsüslemesi #evdekorasyonu #dekorasyonönerileri #dekorasyon #yılbaşısüsü #yılbaşıkonsepti #yılbaşısüsler

© 2017 by Esin Çayır

esincayir.com'da geziyazısından, kendinyap projelerine , gelin olurken bilmeniz gerekenlerden en son moda trendlerine kadar her istediginizi 
bulabilirsiniz.

İstanbul / TÜRKİYE