• Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon

En yeni yazılar..

SEARCH BY TAGS: 

Henüz etiket yok.

BrideToBe "İndirmeniz Gereken 7 Düğün Planlama Uygulaması"


Merhaba yeni gelin kardeşlerim!

Yeni gelinlik 101 dersleriyle karşınızdayım :D Eğer sizde benim gibiyseniz, akıllı telefonunuzda hemen hemen bütün gününüzü geçiriyorsanız neden her zamanki dokunuşu ve hızlıca kaydırmayı verimli zamanlara dönüştürmüyorsunuz. Sıraya girerken beklerken, uyurken yatarken yatarken veya bazı faydalı uygulamalarla öğle yemeğinde olduğunuzda bazı düğün planlamaları yapsanız fena olmaz mı? Orada bir ton düğün uygulaması olsa da, onlardan birkaçını inceledim ve en faydalı olacağını düşündüğüm ürünleri seçtim. Planlama yükünü hafifleteceğinden emin olduğum ilk 7 düğün planlama uygulamalarına bir göz atın.

1- Pinterest

İlham almak denince akla gelen ilk site kesinlikle Pinterest. Ben aşırı fazla seviyorum ve kullanıyorum. Düğün fotoğrafları için vereceğiniz pozları, sade the date çekim konseptlerini, pasta, çiçek her konuda size rehber olabilecek bir application mutlaka telefonunuzda olmalı.

www.pinterest.com

2- Appy Couple

Düğün planlamak, yalnızca sizin için değil misafirleriniz için de çok miktarda bilgi içerir. Konaklama ve seyahat seçenekleri, yol tarifleri, haritalar, düğün hediye bilgileri, vb ... Liste uzayıp gidiyor. Artık hepsini bu muhteşem uygulama ile kesiştirebilirsiniz. Uygulamayı ücretsiz olarak indiren bir hesap oluşturun ve misafirlerinizle bir davetiye paylaşın; bu güzel küçük uygulamada ihtiyaç duydukları tüm bilgilere sahip olun.

www.appycouple.com

3- Top Table Planner

Eğlenceli olmayan birkaç düğün planlama görevi var. Bunlardan biri oturma grafiğini veya masa planları. Şimdiye kadar büyük bir organizasyon yapmışsanız, bir Excel elektronik tablosunda veya büyük bir beyaz tahta üzerinde insanların ne kadar acımasız bir şekilde gezindiğini bileceksiniz ve şimdiye kadar bir oturma grafiği yapmadıysanız, en baştaki Tablo ile kendinizi bu baş ağrısından kurtarın.

Bu parlak uygulama ile sadece misafirlerinizi listenize yapıştırın (Merhaba, Postable!) Ve sürükleyip tablolara bırakın. Davetlileriniz mutlu oluncaya kadar bunu yapabilirsiniz - bu son dakika krizlerinize kesinlikle çözüm. (son birkaç günde daima birkaç sorunlu konuk olacaktır). İşiniz bittiğinde, tablo plan diyagramını ve ilgili masa numaralarını / isimleri içeren listeleri yazdırın ve mekanınıza teslim edin.

www.toptableplanner.com

4-Spotify

Müzik listesi yapma da bir numaralı programım Spotify olabilir. Tabi düğününüzde kendiniz çalın demiyorum. (zevkinize bağlı sizde ayarlayabilirsiniz. ) Ama dj-orkestra toplantınız öncesi istediğiniz şarkıların listesini Spotify da yapıp onlara teslim edebilirsiniz.Şarkı listeleri oluşturmak ve paylaşmak için Spotify'ı seviyorum. Kokteyl saati boyunca hafif hafif klasik bir çalma listesi mi yoksa büyük gününüze hazırlanırken yalnızca bazı melodilere mi ihtiyacınız varsa, Spotify ruh halini ayarlamak için mükemmel bir uygulamadır.

www.spotify.com

5- Wedding Snap

Bugün herhangi bir düğünye katılın ve insanların elindeki cep telefonlarını ve tabloları görünürdeki her şeyi ele geçirirsiniz. Bu rastgele kayıtlar harika, günün benzersiz bir perspektifi yakalar. Ancak çekilen fotoğraflar maalesef başkalarının cihazında kalıyorlar. Bu uygulama, fotoğraflarınızın hepsinin yüklenebileceği bir uygulamadır . Bu düğün uygulaması, misafirlerinizdeki tüm bu fotoğrafları ve videoları toplayacak ve konuklarınızın keyif aldığı bu anları yakalayıp kendi perspektifinden güne baktığından emin olacak şekilde tasarlandı.

www.geteversnap.com

6- Wedding Countdown

Düğüne kalan zamanınızı saniyesine kadar bilmek istiyorsanız. Sizin için üretilmiş bir uygulama wedding countdown.. Ben de sitemin alt kısmında ki geri sayaçtan düğün günümüze kalan süreyi takip ediyorum .

7-Rhonna

Düğün davetiyenizin ve ya düğün hediyelerinizin üstünde sizin tasarımınız logo olsun istiyorsanız . Rhonna bunun için biçilmiş kaftandır. Bir çok font, renk ve arka plan bulunduran bu program kesinlikle telefonunuz da olmalı.

http://www.rhonnadesigns.com

#düğün #düğünplanlama #pinterest #appycouple #rhonna #rhonnadesigns #spotify #toptableplanner #masadüzeni #weddingsnap #weddingcountdown #düğüngerisayacı #logotasarlama #weddingplanner #weddiing

© 2017 by Esin Çayır

esincayir.com'da geziyazısından, kendinyap projelerine , gelin olurken bilmeniz gerekenlerden en son moda trendlerine kadar her istediginizi 
bulabilirsiniz.

İstanbul / TÜRKİYE