• Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon

En yeni yazılar..

SEARCH BY TAGS: 

Henüz etiket yok.

DoItYourself " Pon-pon Kulaklık"


Bu kış havalar çok soğumadı hep ılık devam ediyor, ki ben şahsen bundan çok mutluyum. Sadece bi kar yağsa fena olmaz yani..

Havalar her ne kadar çok soğumamışta olsa kulaklar her ihtimal de üşüyor. Ben de hep beraber evde ki malzemelerle kulaklık yaparız diye düşündüm ,veee sizlere bu postu hazırladım. Kar tanelerini kulaklarımıza taşıyoruz ve ponpon kulaklık yapıyoruz.

1. Kumaşınızı üzerine katlayın ve dikişte bir daire çizin. Kulağınızı sarabilmeniz için dairenin yaklaşık 3 inçlik bir yarıçapı olmalıdır. İki tane kes.

2.Her kendin yap projesinde olduğu gibi sıcak silikon tabancamız yine başrolde.!

Yün ipliğini kullanarak, dairenin bir yanını bir girdapla örtün. Merkezden başlayın ve bütün tuval çevresi kaplanana kadar eğrileri takip edin.

3. Bir pon pon yapma zamanı!

Yün ipliğini yaklaşık 15-20 kez sarın. Kapağı kaydırın ve destenin ortasında bir düğüm tutturun. Halkaları ve tüylerini kesin. Bağlanan daire üzerindeki pom pomu sıcak silikon ile yapıştırın.

4. Siyah saç bandın da çizgili efekt oluşturmak için parlak gri ip yardımıyla çizgiler oluşturun. Gri ipi banda silikon ile sabitleyin.

5. Sıcak silikon kullanarak saç bandını kulak örtüsünün girdap ve pom pom kenarları arasına yerleştirin. Dönen tarafı saç bandının içine yapıştığınızdan ve pon pon tarafının dış tarafa baktığından emin olun. Bitti!

Güle güle kullannıın .

#ponponkulaklık #ponpon #kulaklık #diy #kendinyapprojesi #kendinyap #kışaksesuarı #winterfashion #wintermode #winter

© 2017 by Esin Çayır

esincayir.com'da geziyazısından, kendinyap projelerine , gelin olurken bilmeniz gerekenlerden en son moda trendlerine kadar her istediginizi 
bulabilirsiniz.

İstanbul / TÜRKİYE