• Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon

En yeni yazılar..

SEARCH BY TAGS: 

Henüz etiket yok.

2018 Bahar Moda Trendleri


2018 bahar defileleri son gaz devam ediyor. Hatta Londra moda haftasında Kraliçe Elizabeth bile defileye katıldı. (bir de gülücükler saçtı!) Üstüne Ajda Pekkan, İbrahim Tatlıses de Londra moda haftasına damgasını vurdu. Ajda Pekkan bizzat podyumdayken İmparator şarkılarıyla desteklerini verdiler.

Çizgi Modası

İzlediğim tüm defileler de rengarenk paralel çizgiler çok dikkatimi çekti.. Tasarımcıların kaçınılmaz geometri sevgisi varmış. Buradan anlıyoruz ki 2018 bahar ve yazında paralel çizgili elbise, gömlek ve pantolonlar alacağız. Neyse ki dikine çizgiler ince ve uzun gösteriyor.

Parlak Yağmurluk

Yağmurluklar geri döndü hemde en parlaklısından .. Keşke kırmızı yağmuruluğumu vermeseydim diyorum .. Üzdü. Her renk, desenli yağmurlukları artık daha çok göreceğiz. Hatta şeffaflarını bile . Ben artık şantiye yağmurluğumla sokağa çıkabilirim. YEHUUU

Fancy Jean

Jeanlerin moda olmadığı bir sezon var mı acaba?? Sokak modasının vazgeçilmezleri bu kez NY moda haftasında oldukça ön plandaydı.. Hatta fancy jeans başlığı altında jeanler yine star oldu!! İşli pantolonlar yazımda değinmiştim. tıktık! Sizde evdeki eski jeanlerinizi işleyerek moda öncülerinden olabilirsiniz.. Heşeyi markalardan beklememek lazım.

Doygun Neonlar

Haani karanlıkta da tüm gözler üstümde olsun ben heryerde parlamalıyım diyorsanız işte bu trend tam sizlik!! Günlük kombinlerinizde de bu trendi yumuşatarak uygulayabilirsiniz. Üstünüze neon bi bluz giydiyseniz altınıza düz siyah etek , tayt, pantolon giyerek modadan geri kalmamış olursunuz.

Karışık Baskılar

Nerde less is more mottosu nerdeee 2018 modası :D Asla az öz olsun mantığını benimsememiş bir başka trend ise karma karışık rengarenk baskılar :D Yanılıyor olabilirim ama geçen sene Dolce&Gabbana karışık baskılarıyla bu modanın habercisi olmuştu. Yaz koleksiyonunda rengarenk çiçek, geometrik desenleri birbirine karıştırmış ve capcanlı bir koleksiyon yaratmışlardı .. Hatta bizde onun sepet çantasından esinlenerek bir kendin yap postu hazırlamıştık. Tıktık.!

Bu yaz da diğer markalar bunun peşini bırakmadı ve karma karışık modası devam ediyor.

İşte Dolce&Gabbana 2017 bahar kolleksiyonu.. Mü kem mel .

Vee son olarak PÜSKÜL!

Ya bitmedimi bu moda sesleri yükseliyorsa İtalyan tasarımcılar Milano moda haftasında şöyle bir ses yükselti ve "hayır bitmedi" dedi. Podyumda püskül bilimum herşeyde vardı. Ceket, elbise, t-shirt gibi gibi gibi. Püsküle alternatif olarakta abiyelerde kullanılan peluş tüyler oldu . İki modayı da biz çok sevdik benimsedik. Zaten bunun için büsürü püsküllü kendin yap projesi yaptık. Etek .. Kot Ceket .. Pantolon.. merak ediyorsanız üstüne tıklamanız yeterli :)

2018 yazın da yine çok canlıyız kızlar. Sokaklar cıvıl cıvıl olsun .

xoxo

#2018 #baharmodası #bahartrendleri #baharmodahaftası #püskül #püskülmodası #baskımodası #jean #jeanmodası #yağmurlukmodası #yağmurluk #2018modahaftası #londramodahaftası #nymodahaftası #milanomodahatası

© 2017 by Esin Çayır

esincayir.com'da geziyazısından, kendinyap projelerine , gelin olurken bilmeniz gerekenlerden en son moda trendlerine kadar her istediginizi 
bulabilirsiniz.

İstanbul / TÜRKİYE