• Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon

En yeni yazılar..

SEARCH BY TAGS: 

Henüz etiket yok.

En Cool 10 Düğün Hediyesi


Düğünler is comingggg.. !!! Evet Sonbahar, Kış ,İlkbahar, Düğün şeklinde bir açılım yapmak istiyorum. Artık her mevsim düğün yapılmıyor mu? ..yapılıyor. Ama yaz aylarındaki yoğunluğunu görmezden gelemeyiz. Ben düğünümü planlarken (şu an) üstünde acaba nasıl yapsam diye düşündüğüm konuda yazmaya karar verdim.

-Sukulent

Nişanımda verdiğim için düğün için düşünmüyorum. Ama bu opsiyonu sizler bir düşünün derim. Hem çok güzel, hem de kalıcı bir hediye seçeneği kesinlikle sukulenttir.

-His-Her Favorite

Gelin ve damadın favori atıştırmalıklarını ( şeker, çikolata, kuruyemiş , ..vb ) paketleyip üzerine etiketlerle süsleyebilirsiniz.

-Makaron

Şeffaf kutularda rengarenk makaronlar masalarınız da çok şık bir görüntü yaratacaktır. Çok maliyetli olur diye düşünüyorsanız, makaron 'nun eski toprak usulü bezeleri de düşünebilirsiniz. Bu sıralar onlarda çok revaçta ..

-Lavanta Kesesi

Kalıcılıkta ısrarcı iseniz baş harflerinizin süslediği keseler içine lavantalar koyabilirsiniz. Böylece misafirleriniz arabalarına, dolaplarına sizin keselerinizi koyabilir.

-Mini Şişelerde Kokteyl

Öyle kalıcılıkla derdim yok ben şık dursun istiyorum . Kafasında iseniz; Minik deney tüplerine istediğiniz bir kokteyl , meyve suyu ,şerbet vb içeçekleri doldurup misafirlerinize ikram edebilirsiniz.

-Reçel

Minik kavanozlarda miss gibi reçeller koyup misafirlerinizin kahvaltı sofralarına misafir olabilirsiniz.

-Kahve

Türk kahvesinin kırkyıllık hatrı vardır. Güzel paketlenmiş kahveler mükemmel bir tercih olabilir. Tabi illa türk kahvesi demiyorum. İsterseniz çekilmemiş tane kahveler isterseniz kapsüller verin :D

-Mum

Mum yakmayı (kokusuz) çok seven bir insan olarak mum fikri benim çok hoşuma gidiyor.

-Tohum

Bu konuda çok tereddüteyim çünkü kim eker bilemedim. Hazır fidan da olabilir. Tohumla herkesin uğraşacağını pek düşünmüyorum. Ama fikir olarak buraya bırakıyorum.

-Marshmallow - Çikolata - Buskivi Kiti

Ay bayılıyorum bu üçlüye her favladın olarak bunu verebilirim .:D Şaka bi yana gerçekten çok değişik ve lezzetli bir hediye olmaz mı ?

Benim şu an için düşündüğüm hediyeliği koymuyorum. Sürpriz olsun . :))

#düğünhediyelik #düğün #orjinaldüğünhediyeleri #gelin #gelinolurken #enilginçdüğünhediyelikleri #makaronhediye #kahvehediyelik #lavantakesesi

© 2017 by Esin Çayır

esincayir.com'da geziyazısından, kendinyap projelerine , gelin olurken bilmeniz gerekenlerden en son moda trendlerine kadar her istediginizi 
bulabilirsiniz.

İstanbul / TÜRKİYE