• Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon

En yeni yazılar..

SEARCH BY TAGS: 

Henüz etiket yok.

Burnu Everest’e Uzanan Stiletto


Helloooo ,

Yaz kendiyle beraber büsüürü moda trendiyle geliyor. Annelerimizin zamanında ki her parça yavaş yavaş tekrar moda olurken burnu Everest’e uzanan, 36 numara ayakları 45 numara gösteren sivri burun stilettolar yine moda olacağa benziyor .

Üzülerek söylüyorum ki azcık şu modaları anatomik yapımıza göre çıkarın.! Ayağımız için de eciş bücüş olcak. Ayak parmaklarımızın yerleri değişecek, üst-üste binecekler ?? Ayrıca (kendi fikrim ) hiçte estetik bi görüntü değil. Herkes ayağını küçük göstermeye çalışırken böyle bir modayla en küçük ayaklar bile 42-45 numara erkek ayağı gibi görünecekler.

Amma serzeniş ettim değil mi? Topuklu ayakkabıda gerçekten insani boyutlardaki sivriliği severim. Gel gelelim ki bu trendi pek sevemedim. Benim sağım solum belli olmaz o kadar laf ettim ilerde giyebilirim. :D 

Hatta daha dün Instagram da Yasemin Özilhan'ın giydiğini gördüm. Balenciaga 'nın Knife Mules adlı ayakkabılarını tercih etmiş. Tarzını çok beğeniyorum fakat bu ayakkabıları ona bile yakıştıramadım.

Sizin bu en son moda trend için fikirleriniz nedir?    Burnu Everest’e uzanan stilettolar   ???

#trendiyakala #2018yaztrendleri #sivriburunsstiletto #balenciagashoes #knifemules #balenciagawomen

© 2017 by Esin Çayır

esincayir.com'da geziyazısından, kendinyap projelerine , gelin olurken bilmeniz gerekenlerden en son moda trendlerine kadar her istediginizi 
bulabilirsiniz.

İstanbul / TÜRKİYE