• Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon

En yeni yazılar..

SEARCH BY TAGS: 

Henüz etiket yok.

En sevdiğim cafe-barlar


Helloooo önceden haziran demek yazlık demekti ..şimdi work work work .. Artık İstanbul'da olduğuma göre yazın gitmekten keyif aldığım yerleri bi yazaaayım dedim. Alkollü-alkolsüz takılabileceğiniz yerlerin listesi aşığa da iyi eğlenceler:)

Bomontiada

Yaz-kış gitmeyi çoook sevdiğim bomontiada da birden fazla restoran var. Kendi etkinlik takvimi olan Bomontiada da açık havada konser, tiyatro keyfi yapabilirsiniz.

Kilimanjaro

Şık yıldönümü yemekleri, doğum günü yemekleri için tercih edebileceğiniz dekorasyonuyla göz dolduran bir restoran. Yemekleri gayet lezzetli ben geçen sene doğum günüm için orayı tercih etmiştim.

Kiva

Rakılı yemekler düşünüyorsanız adresiniz kiva olabilir. Bomontiada etkisinde meyhane havası çok güzel :)

Populist

Cuma işten çıktık nereye gitsek kafasına verilecek cevap benim için popülisttir. Salaş , bilimum bira çeşidini bulabilceğiniz popülist benim favorilerim arasında :) Sadece yemeklerini pek sevmiyorum. Bira yanı atıştırmalık konusunda iyi oturup yemek iyiyim yapmayın :)

Monochrome

Bomontiada ambiyansında kahve - tatlı yapabilceğiniz mekan Monochrome olacaktır.

Backyard

Bebek sırtlarında tepeden boğazı kesen etrafı ağaçlarla dolu, rahat takılabileceğiniz gecesinde Backbar gündüzünde Backyard yazın açık havada serilmek için mükemmel bir mekan. Sabah kahvaltıyada gidebilirsiniz, akşam kokteyl içmeye de :)

Alexandra Cocktail Bar

Arnavutköy gecehayatının yükselen yıldızı oldu.. ayakta takıp house müzik dinler sallanırsınız. Terasında yer bulabilirseniz eşsiz boğaz manzarasının tadını çıkarabilirsiniz.

Grandma

Bir kahve içmeye gidelim denince benim aklıma hemen Nişantaşı Grandma geliyor. Tezgah tatlıları okadaar göz doldurucu ki yemesemde görüntüsü beni mutlu ediyor. Kahveleri de lezzetli :)

Funk

Karaköy bittimi ?? Eskiden ne çok giderdik Karaköy'e artık unuttuk mu bilemiyorum .. Ama gittiğimi dönemlerde Funk'ı severdim. Hem müzikli hem de deneyebileceğiniz büsürüüü kokteyli var.

Room & Rumours

Sanat yemek eğlence hepsinin bir araya toplandığı , hem yemek hemde takılmak için tercih edebileceğiniz bir yer:) Nişantaşı'nda ulaşımıda çok kolay.

The North Shield Vadi

Vadistanbul şu sıralar benim için favori alışveriş merkezi.. Dışarıda bulunan restoranlarını da ayrı bi seviyorum. North Shield zaten çok sevdiğim bi bardı.. Vadideki iç mimarisi diğerleri gibi çok orijinal ve ferah o yüzden şiddetle tavsiye ediyorum. Bira ve kokteylerini anlatmama gerek yok :) Asla pişman

olmazsınız.

Misk Floral Cafe

Misk gibi biiiyer yeni nesil cafelerden .. İnsanın içini açıyor. İstanbul'un ilk ve tek flora cafesi olan Misk yemekleri ve kahveleriyle göz dolduruyor.

Yazlık takılmalık yerleri ben böyle derledim. Hepsi çok sevdiğim ve sürekli gittiğim yerler şiddetle tavsiye ederim.

#cafe #bar #akşamtakılmalıkmekan #cafeöneri #baröneri #bomontiada #kilimanjero #kiva #populist #monocrome #backyard #alexandra #grandma #funk #roomandrumours #thenorthshield #miskcafe

© 2017 by Esin Çayır

esincayir.com'da geziyazısından, kendinyap projelerine , gelin olurken bilmeniz gerekenlerden en son moda trendlerine kadar her istediginizi 
bulabilirsiniz.

İstanbul / TÜRKİYE