• Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon

En yeni yazılar..

SEARCH BY TAGS: 

Henüz etiket yok.

Makyaj Servisleri


Hi!!

Ben makyaj yapmayı pek beceremiyorum. Herkes yapmasan daha iyiydi diyo genelde:D Bi etkinliğe bi düğüne biryere giderken genelede dışarıda yaptırmayı tercih ediyorum o yüzden :) Kendimi emin ellere bırakıyorum.

Mac Cosmetic's

Makyaj ürünlerini çok sevdiğim Mac Cosmetic's aynı zamanda makyaj hizmeti veriyor. Özel günleriniz için tercih edebileceğiniz bir servisleri var. Üstelik makyaj yaptırdığınız ücret kadar ürün alabiliyorsunuz.

Günlük makyaj servisi yarım saat sürüyor ve ücreti 180 tl .. Günlük diyorlar ama baya bildiğiniz gelin kız kardeşi makyajı yaptırabilirsiniz

Tam makyaj uygulaması bir saat sürüyor ve ücreti 280 tl.. Ben nişanım için bu uygulamayı yaptırmıştım .. Nişanımda yüzyılın kar fırtınası olmuştu ve ona rağmen hiiiç bozulmadı. Gece en son kar topu oynuyordum ve zerre çıkmamıştı..

Gelin ve özel gün makyajı her mac te yapılmıyor belli başlı mağazalarında var. Fiyatı 680 tl açıkçası ben saç makyaj için Jonat's Coutre ile anlaştığım için bu hizmetleri hakkında yorum yapamayacağım.

Nars Cosmetic's

Ürünlerine ba yı lı yo rum:) Aynı mac gibi oda ücret kadar ürün veriyor. MAC'e göre fiyatları biraz daha pahalı günlük makyaj 300 tl gelin makyajı 800 tl ..

Sephora

Sephora'da makyaj kadar ürün alma olayı maalesef yok. Ama güzelliği şu ki orada tek bir markaya bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Sephora bünyesinde satılan bütün ürünlerinde yararlana biliyorsunuuz. Ücreti 140 tl

Bobbi Brown Makyaj malzemeleri gibi kaliteli hizmet veriyorlar. Belirli Bobbi Brown mağazalarında makyaj uygulaması yaptırabilirsiniz. 280 tl karşılığında yaptırdığınız makyaj ve ürünler sizin olacak.

Mağazaların online randevu sistemlerinden ve ya direkt mağazaları arayarak randevu alabilirsiniz.

Hadi öptüm :)

#maccosmetics #nars #sephora #bobbibrown #makyajrandevusu #makyajyaptırma #makyajtrendi #maccosmeticstürkiye

© 2017 by Esin Çayır

esincayir.com'da geziyazısından, kendinyap projelerine , gelin olurken bilmeniz gerekenlerden en son moda trendlerine kadar her istediginizi 
bulabilirsiniz.

İstanbul / TÜRKİYE