• Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon

En yeni yazılar..

SEARCH BY TAGS: 

Henüz etiket yok.

Bol Pazar Kemer Country


Bir pazar gününü kalabalıklar için de kaybolarak mı geçirmek istersiniz yoksa sakin sessiz dinlenerek miiii ?? Tercihiniz ikincisi ise size bir tavsiyem vaaar😊

BolPazar;

Kemer Country de ki bu panayır havasında ki pazarda yemek, tatlı, kahve , meyve , sebze bulabilirsiniz. Pilates yapabilir, sanat atölyelerine katılabilirsiniz.

Skully's Burgers

Hamburgeri güzeldi, doyurucuydu .. Yanındaki patatesleri çok güzeldiii baya sevdim..

İyi Kahve Sokakta

Açıkçası kahvelerini çok sevmedim.. Ben Ice Latte içtim kahve tadı hoşuma gitmedi..

Loukouma

Bu meşhuuur içi çikolata üstü çikolata son moda lokmalardan yapıyorlar.. Churros da var .. Yalnız! Ya benim midem çok hassas ya da kullandıkları yağda bişey vardı.. Maalesef ben yedikten sonra çok kötü oldum.. Kii ben lokmaya bayılırım.. Bi oturduğum da bi kutu lokma yerim . Ama bunu sevemedim açıkçası..

Carnaval Büfe

Favorimizz oldu sanırım :)) Sossislisi tam dana etindendi ben çok sevdim..

Kokoreç

Var var ama yemedim.. Çünkü hiç sevmem..

Yemek yerleri her hafta değişiklikler gösterebiliyormuş.. Pazarın ,tam ortasında da reçel, domates, biber gibi sebzeler, meyveler, meyve suları ,sabun standları var..

Minik butik bi pazar öyle büyük bi yer sanmayın.. Ama ormanın içinde olduğu için çoook keyifli bir yer. Pazar gününü sessiz sakin geçirmek için iyi bir tercih olacaktır.

#bolpazar #kemercountry #pazarneyapsa #pazargünü #hamburger #keyiflitatil #pazargününeyapılır

© 2017 by Esin Çayır

esincayir.com'da geziyazısından, kendinyap projelerine , gelin olurken bilmeniz gerekenlerden en son moda trendlerine kadar her istediginizi 
bulabilirsiniz.

İstanbul / TÜRKİYE