• Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon

En yeni yazılar..

SEARCH BY TAGS: 

Henüz etiket yok.

Fotoğraf çekimi hakkında merak edilenler


Hellu 

Geçtiğimiz hafta bir save the date çekimi yaptık. Biz çok eğlendik .. Fotoğraflarımızı görenler de çok sevdiklerini söylediler :) Buna çok sevindim açıkçası.. Bize ve sevdiklerimize bir güzel anı daha eklemiş olduk..

Bu sürede bana bir çok soru geldi.. Elbiselerim, gelin çiçeğim , fotoğrafları kim çekti , nerede çekildi.. Bende bunları toplu cevaplamak adına bu yazıyı yazıyorum..

Elbiselerim..

Öncelikle ilk giydiğim beyaz elbisemi ben yaptım.. :D Şaşırdığınızı  düişünmüyorum artık.. Çünkü hayalimdeki uçuş uçuş sade elbiseyi hiç biryer de bulamadım maalesef..

Elbisemi nasıl yapığımı bir sonraki yazıda yazacağım.

İkinci elbisemi ise Trendyol beachwear dan 129.00 tl ye aldım.  Oda tam istediğim gibi geldi açıkçası ve çok sevdim.

.

Aksesuarlarım

Ayağımdaki halhalıı Nişantaşı Göksu Pasajı'nın önündeki tezgahtan aldım vee tam tamına 15 tl idi.. 

Küpemi Accesorizedan aldım . Lacivert tüy şeklindeydi onunda fiyatı 45 tl..

Saç aksesuarım H&M de satılıyor. Ben çok yakın arkadaşımdan aldım. Çiçeğimle aşırı uyumlu oldu bence :) Hep böyle kocca çiçekli bi taç takmak istemiştim :)

Gelin Çiçeği

Ben hayalimde ki çiçeğin fotoğrafını gösterdim ve onlar yaptılar. Aşırı sevdiğim çiçeğimi İstinye Park İnside Flowers da yaptırdım..  Tüm içtenliğimle tavsiye ederim. 

Saç & Makyaj 

Kına, düğün , save the date saç ve makyajımın baş mimarı Furkan Yalçıner.. Jonat's la anlaştığımda içim çok rahattı . Bunu save the date'te kanıtlamış oldular. Hiç karışmadım ve mükemmel bi sonuç ortaya çıktı  :)

Mü kem mel ler:)) 

Fotoğraf ve Kısa Film

Bizim düğün çekimizi de yapacak olan Net Wedding .. İçimi çok rahatlattılar .. Eğlenerek bi çekim yaptık .. Şileye gittik ve dans ettik :)

Benim yazmadığım, unuttuğum bir sorunuz olursa yine sorularınız bekliyorum :)

#savethedateelbisesi #savethedate #düğünfotoğrafçısı #kırdüğünü #düğün #düğünçekimi #sahilçekimi #2018gelinleri #gelinolurken #gelinbuketi #gelinsaçmakyajı #insideflowers #jonats #trendyolwedding

© 2017 by Esin Çayır

esincayir.com'da geziyazısından, kendinyap projelerine , gelin olurken bilmeniz gerekenlerden en son moda trendlerine kadar her istediginizi 
bulabilirsiniz.

İstanbul / TÜRKİYE