• Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon

En yeni yazılar..

SEARCH BY TAGS: 

Henüz etiket yok.

Nedimelere Hediye Kutuları


Bir kına bir düğün bir hazırlık aşaması postları arasında gidip geleceğimiz günler bu günler :) Kızlarla nasıl eğlendiğimizi ve onları nasıl sevdiğimi artık anlatmama gerek yok :)

Çünkü sizler artık onları çok iyi tanıyorsunuz :) En yeni olanla bile en az 8 yıl olmuş dostluğumuz :)

Onlar için minik hediyeler hazırladığım nedime kutularımı anlatmak istedim :)

Kutuları Eminönü'nden aldık. Tam olarak yerini şöyle tarif edebilirim. Kuru kahveci Mehmet Efendi'nin sokağından girin. Oradan düz ilerleyin sağlı sollu kutucular göreceksiniz. Her renk ve boy var gerçekten :)

Ben tanesini 10 liradan aldım. Kutuları böyle demonte alırsanız kolay taşırsınız. Sonra evde birleştirmek kolay oluyor :)

Etiketleri

Etiketlerini ben kendim bizzat yaptım. Rhonna design da her nedimenin ismine özel yaptııım ve sonra bir ozalitçden sticker şeklinde çıkarttırdım. 20 Lira gibi bişey tuttu o da.

İçine koyduklarım;

Nedime sabahlıkları

İnsta butiklerin neredeyse hepsine sordum min 120 Max 200 e kadar fiyat aldım.. Açıkcası bu fiyatlar bana çok gelmişti. Bu yüzden dolar çıkmadan öncee en sevdiğim alışveriş sitesi Ali Express'ten almıştım :) Tanesini 7 dola rdan aldım. Tam benim kızların sayısı kadar sipariş etmiştim... Ve beni yine yanıltmadı yine mükemmel geldi. Aslında Ali Expressten bişeyler sipariş ederken yaptığım tek şey feedbackleri okumak.. Ona göre seçiyorum ve şu an'a kadar siparişlerim hepsi güzel geldi.

Nedime dövmeleri

Eminönü'de Şark Han diye bir handan aldım.. Tanesi 5 tl her çeşidinden almıştım sanırım:) Altın , gümüş renkleri vardı. Belki şimdi daha da çoğalmıştır ben alalı baya oluyor :)

Team bride gözlükleri

Yine Ali Express rocks :) Çünkü burda bu gibi ürünler çok pahalı düğün zamanı insanı soyup soğana çevirmek üzerine kurulu bir düzen var .. maalesef insanlar çok fırsatçı davranabiliyorlar.. Bir paket almıştım . İçinde 10 tane vardı. Paket fiyatı 3 dolar idi. Bu dolar kuruna rağmen yine bile aşırı pahalı değil..

Hangover Kit

​Hangover kitleeri her zaman çok beğenirdim bende yapayım dedim :) Şaşırtmayacağım onları da aliden aldım :D Yaa iki paket aldım 20 tane çünkü arkadaş masalarına koydum. Paketi 5 dolardı yanlış hatırlamıyorsam. İçine de Alkseltzer, Nane şekeri eve mini çikolata koydum. Güzel bi detay oldu galiba :)

Team bride bileklikleri

Bu tatlışları baş nedimem buse aldı :) Kınadan düğüne kollarından çıkarmadılar :D Koton'dan almış bu arada aklınızda olsun ..

Bu benim nedime kutusu fikrim :) Açıkçası işlerim çok yoğun olduğu için çok ilgilenememiş halim bu :)) Sizlere fikir olsun diye başka başka hediye fikirleri de seçtim tabi kiii buraya bırakıyorum :)

#nedimekıyafetleri #nedime #nedimehediyeleri #bridesmades #bffs #weddinggifts #bridesmateboxes #nedimesabahlıkları #Nedimedövmesi #bridesmatestattos #teambride #giftbox #hangoverkit #afterpartykit #wedding #düğün #geliolurken #nedimebilekliği #nedimeler #nedimelerehediye

© 2017 by Esin Çayır

esincayir.com'da geziyazısından, kendinyap projelerine , gelin olurken bilmeniz gerekenlerden en son moda trendlerine kadar her istediginizi 
bulabilirsiniz.

İstanbul / TÜRKİYE