• Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon

En yeni yazılar..

SEARCH BY TAGS: 

Henüz etiket yok.

Bekarlığa Veda


Naamı değer bachelorette party :) Kına gecesi de düğün de çoook eğlenceliydi çok oynadım ama bekarlığa veda rahatlığı diye bişey var :) İstediğiniz kadar kudura bilirsiniz :) Ben en son Yıldız Tilbe dansı yapıyordum :) O videolar top secret olaraaak saklanıyor .. :) Bu yazıda ise sizlere kendi bekarlığa vedamı ve benim yapmadığım ama hoşuma giden şeyleri sizlere yazacağım.

Bekarlığa veda için ben Atiye meyhaneyi seçtim. Çok sevdiğim mekanlardan biri Atiye . Ben gece klüplerini oldum olası hiç sevemedim. Atiye tam benim tarzım 90lar pop çalan yeni nesil meyhanelerden :)

Sizde önce ne tarz bi bekarlığa veda yapmak istediğinize karar verin :) Rachel ve Monica'nın Phoebe ye ayarladığı çay partisi gibi mi :D Yoksa daha çılgın mı ? Friends izleyenler şu an yüzlerinde bir tebessüm hissettiler di mi :) Sonra en yakın arkadaşlarınızdan oluşan mini bir grup davet edin ki gönlünüzce eğlenin :)

Bekarlığa veda da giydiğim elbisemi çok sormuştunuz . Yaz başında Twistten almıştım. Bekarlığa veda için almadım :) Ama bu yaz gördüğüm bütün beyaz elbiseleri ay belki lazım olur diye topladığım için elbise seçmem çok zor ollmadı :)) Ayağıma rahat rahat tepinebilmek için tabii iii beyaz adidaslarımı giydim :)

Minnie Mouse'lu tacım Disneyland Paris'ten.. Tam bekarlığa vedalık gelin tacı değil mi ? Kardeşimde tacı görünce öyle düşünmüş ve hemen bana almış :)

Saç makyajımı kendim yapmıştım.. Sizde benim gibi 90lar pop kızkıza dans diyorsanız Atiye , Veranda Pera, Bidaha gibi yeni nesil meyhaneleri tercih edebilirsiniz.

Gelin balonlarımı ben gidip bi balon evinden almadım :) Parti malzemeleri satan yerde balonları şişirttim. Şeffaf balonları Ali Experssten almıştım . (as always:) Üstünde ki Esin yazsınıda bir ozalitçide sticker olaraak çıkartırdım. Yani yine bi ufaktan diy oldu :)

Sonrası gelsin eğlence :)

Benim yaptıklarım aslında çok basitti ama çok eğlendik .. Bunlar haricinde size başka parti önerilerimde şu şekilde;

Piknik

Çay partisi veya şampanya partisi farketmez.. Eğer çalışmıyor olsaydım yanim zamanım olsaydı bende böyle bir etkinlik yapabilirdim.

Tekne Turu

Baran bana teknede evlenme teklifi etmişti :) Çok güzeldi.. Bir de güzel fotoğraflar çıkıyor .

Havuz+Hamam Partisi

Şimdi bir çok otel bu servisi sağlıyor. Gelin hamamı ve partisi şeklinde :) Ben bi sanırım gelin hamamı yapmadım onada zaten ne enerjim kalmıştı ne de zamanım :)

#bekarlığaveda #bacheloretteparty #bachelorette #gelinhamamı #gelinlersoruyor #gelinolurken #bekarlığavedapartisi #bride #bridesmades

© 2017 by Esin Çayır

esincayir.com'da geziyazısından, kendinyap projelerine , gelin olurken bilmeniz gerekenlerden en son moda trendlerine kadar her istediginizi 
bulabilirsiniz.

İstanbul / TÜRKİYE