• Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon

En yeni yazılar..

SEARCH BY TAGS: 

Henüz etiket yok.

Düğün Davetiyelerimiz


Hello bi grafik tasarım yapmadığım kalmıştı onu da azcık ucuundan yaptım . Aklımda ki tasarımı ben PhotoScape'te yaptım . Sonra davetiyelerimizi yapan Volkan abi onları vektörel çizdi. Fontları da Dafont adlı siteden buldum. O fontları bulana kadar gözlerim şaşı beş oldu :D Ay o mu yok bu şu derken tavsiyelerle birlikte WaterMelon Scpti ' i isimlerimiz için kullandık. Volkaan abicim bize çoook yardımcı oldu :)

Düğün davetiyesinde rose gold folyo kullandık. Şık ve sade bir tasarım oldu .. Davetiyenin arkdasına da isimlerimizin baş harflerinin monogramlarını yaptırdık. Zarfları dikeyde uzun olcak şekilde Volkan abi tasarladı .. Sizlere Volkan abiyi kesinlikle tavsiye ederim :)

Mühüre gelince :D Ezgi canım kardeşim bu satırları okurken bir ah çekecek :D Çünkü 300 davetiyenin mührünü ikimiz bastık :)

İsimlerimizin baş harflerinden oluşan damgayı yine Volkan abi yaptı. Mühürleri ben mühürce.com dan aldım. Birçok renk seçenekleri var. Ben rose gold olanını seçtim.

Mühür basmanın gerçekten bir kaç inceliği var. Öncelikle mühürü sakın o havalı minik kaşığında eritip dökecem diye uğraşmayın.. Yoksa davetiyeler asla bitmez.

Silikon tabancası bunun için biçilmiş kaftan.. Çok rahat oluyor. Damganızın ucunu kesinlikle pirinç yaptırın yoksa 3-5 baskıdan sonra bozuluyorlarmış ben öyle duydum. Ben sadece çoook ısındığı için damgayı bastıktan sonra buzun üstüne koydum ki çok ısınmasın düzgün mühür basabilelim.

Silikon tabancasıyla iki minik atış yapmanız yeterli sonra mühürü tam ortasına koyup hafif bastırın. Zaten hemen kuruyor. 1 dakika bile bekletmeden çekebilirsiniz. Aslın da çook zevkli..

Sadece elinizi yakmamaya dikkat edin .

#davetiye #düğündavetiyesi #invitation #kınagecesi #kınagecesidavetiyesi #rosegoldfolyobaskı #sadedüğündavetiyesi #eğlencelikınagecesidavetiyesi #düğün #weddinginvatitaon #folyobaskı #düğündavetiye

© 2017 by Esin Çayır

esincayir.com'da geziyazısından, kendinyap projelerine , gelin olurken bilmeniz gerekenlerden en son moda trendlerine kadar her istediginizi 
bulabilirsiniz.

İstanbul / TÜRKİYE