• Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon

En yeni yazılar..

SEARCH BY TAGS: 

Henüz etiket yok.

DoItYourself "Gelin Saç Aksesuarı"


Kendin yap yazılarını aşırı özlemiştiiim. Uzun ara verdim ama bomba gibi dönüyorum.. Aslında gelin saç aksesuarlarını yazdığım bir yazım var .. Belki biliyorsunuzdur. Şurda tıktık.. Ama bu sefer ben kendime yaptım. Çünkü ben gelin oldum :) Tavsiye verirken artık kıdemli bir gelin olarak vereceğim. Neden kıdemli diyorum çünküüü; Bu yaz kendi düğünüm dahil toplamda 6 düğüne katıldım. Süreçlerine dahil oldum. Fazlasıyla düğün gelin vsvs gördüm yani:)

Yazıma dönersek..Her zaman ki gibi önce malzemeler ;

1 adet siyah taç

1 m beyaz çiçek

İnciler

Silikon tabancası

Bu tacı sanırım azcık inadımdan yaptım. Çünkü ben en ucuz 80 tl ye gördüm. Ama ayıp dedim.! Çünkü o malzemelerin toplam fiyatı maaaksimum 10 lira ben fiyatı abartarak söylüyorum .. 10 bile değil . Güzel bi tasarım parası ..Bu arada 400-500 liraya da var.. hahaha haklı sitemimi bitirdim.

Nasıl yaptım kısmına geçiyorum. Çok kolay!! Beyaz çiçekli kurdeleden eşit boyda kestim. İncileride aynı şekilde misinasını aynı oranda ayarladım.

Bu ikiliyi bir tutup silikon yardımıyla tacın ucuna yapıştırdım. Sanırım bu kadar :D Aşırı basit di mi ? İsterseniz tacın üstüne de incileri silikon ile yapıştırabilirsiniz. Ben boş haliyle daha çok sevdim.

Aslında save the date çekimi için yapmıştım. O gün unuttuk. Ben de evden çıkışta taktım. Bunun sade incili halini de yapmıştım. Hatırlayanlar aa evet derken yeni okuyanlar için onunda linkini şuraya bırakıyorum. tıktık! Yeni saç aksesuarları da yapacağız takipte kalın :)))

#gelinlersoruyor #2018gelinleri #gelinolurken #gelinsaçmakyajı #gelinsaçaksesuarı #saçaksesuar #düğün #gelin #kendinyap #taç #incilitaç #diy #gelinler

© 2017 by Esin Çayır

esincayir.com'da geziyazısından, kendinyap projelerine , gelin olurken bilmeniz gerekenlerden en son moda trendlerine kadar her istediginizi 
bulabilirsiniz.

İstanbul / TÜRKİYE