• Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon

En yeni yazılar..

SEARCH BY TAGS: 

Henüz etiket yok.

Sezonun Trendlerini Seçtik


Animal print bu sezonun eeen popili kumaşı seçsek ? Seçmeme çok gerekte yok zaten heryeerdeler elbiseler, pantolonlar , ayakkabılar heepsiinde . Bir de Teddy Bear kabanlar ooff onlarada bayılıyorum ama bu kısacık boyuma nasıl olur hiç bilemiyorum..

Beyaz botlardan bahsetmeyelim bile hala o konu da çok kararsızım . Yani nasıl olur hiç bilemiyorum. Görüyorum oo evet çok güzel sonra ben bunu kombinlediğimde çok sakil durur muyum? ( acaabaa ) Düşüncesinden asla kurtulamıyorum. Bir de ben ceket pantolon kombinlemeyi çok severim. Tamam bunlar herkesin söylediği moda trendlerini, kabul bende bunları çok bilmiş gibi söylemicem. Bu parçalardan hangilerini ,hangi markalarda neleri beğendiğimi sizlerle paylaşacağım.

Öncelikle leopara her zaman bi yan bakışım var. Hani giyince de friendste ki janice olmak istemiyorum. Çünkü azcık fazla kaçır aşırı rüküş bi görüntü olur.

OOOO MAAAYY GOOOOD diye şaşkın yüzler etrafımı donatmış gibi geliyor.

Fakat bu montla ilk görüşte aşk yaşadık. Gözleri üstüne çeksede asla sakil durmaz kırmızı şeritleriyle bambaşka bir hava vermiş .. İçine bir siyah kazak bir siyah tayt offf aşırı havalı bir look yakalarsınız..

Lakin ama fakat fiyatıı!! bana abartılı geldi. Twist bu konu da bizleri çok üzülüyorsun. Hani 800 lira ?? Oluru olan bişey mi sence bu Türkiye şartlarında??

Linki buraya ben bırakıyorum. .. Almak isterseniz tıktık yapabilirsiniz. Ben indirimini kovalayacağım because neden olmasın .

Leopardan devam edersem H&M leopar botları çok tatlı buldum. Yuvarlak burunlarıyla günlükte rahat kullanılır .Ben kot pantolon beyaz t-shirt ile kombinlerdim . Klasikleşmiş bi kot bi t-shirt'ü üst seviyeye taşımış olursunuz.

Teddy Bear montlar tam evde ki yumuş sabahlıklarımız gibi değil mi? Bana çok sıcak bi hava veriyor.. Trendyol Millada çok güzel bi modeli var. Fiyatı da Zara'ya Mango'ya göre çok daha uygun. Bi de ben Trendyol'un bütün ürünlerini çok beğeniyorum. Fiyat kalite oranı müthiş ..! Almak isterseniz. tıktık..

Beyaz bot çıkarmayan marka kaldı mııı bilmiyorum .. Ama Mango da gördüklerimin hem topuk boyu tam günlük giyilebilir hemde ayakkabının burnu spor duruyor :) Benim beyaz bot seçimim Mango'dan yana oldu:)

Almak isterseniz tıktık..

Ceket-Pantolon takımlarında en sevdiğim şöyle pembe pantolon beyaz gömlek kırmızı ceket ? Nasıl bence çok tatlı :D Ama işe giderken biraz iddalı olabilir. Hepimiz Fashion Blogger değiliz sonuçta.. Ben şantiyelere böyle de gittim ama farkım tarzım :D Ceket pantolon takımlarınızı bence yine Trendyol Milladan yapın. Fiyatları diğer tüm mağazalara göre çok uygun.

Tabii ki yılaaan derisi modeli .. Leopardan daha yakınım yılan derisine nedense :D Belkide çok fazla görmedik bu zamana kadar ondan olabilir. Çantalara çok yakışıyor.. Bi de ben topuklu ayakkabılara çok yakıştırıyorum.

Sezonun trendlerini konuşacağımız başka bir yazımda görüşmek üzere :)

#trendiyakala #animalprint #teddybearcoat #teddymont #beyazbot #bugünnegiysem #sezontrendleri #moda #sokakmodası

© 2017 by Esin Çayır

esincayir.com'da geziyazısından, kendinyap projelerine , gelin olurken bilmeniz gerekenlerden en son moda trendlerine kadar her istediginizi 
bulabilirsiniz.

İstanbul / TÜRKİYE